Předoperační vyšetření

Cílem předoperačního vyšetření je zhodnotit Váš zdravotní stav, určit míru operačního rizika a připravit Vás k zákroku tak, aby proběhl bez komplikací.
U nás proběhne komplexní fyzikální vyšetření, včetně natočení EKG záznamu, detailně probereme a zhodnotíme Vaší dosavadní zdravotní anamnesu a aktuální zdravotní stav. Poté doporučíme potřebnou předoperační přípravu.

Pokud Vás na vyšetření posílá Váš praktický lékař, dostavte se s papírovou kopií výsledků předoperačních vyšetření, která požaduje nemocnice (výsledky krevních testů, popřípadě výsledku rentgenu srdce a plic či jiných vyšetření).
Provedení některých vyšetření může trvat déle a z toho důvodu je optimální začít organizovat Vaše předoperační vyšetření co nejdříve, hned jak obdržíte termín operace.

Pokud si předoperační vyšetření organizujete sami tak nás kontaktujte co nejdříve! V případě požadavků na kultivační vyšetření moče, stěry krku a nosu je nutné počítat s tím, že provedeni trvá většinou 5-7dnů než jsou k dispozici výsledky a odběry biologického materiálu je potřeba provést dříve. Z výšeuvedeného plyne, že je potřeba se na předoperační vyšetření objednat co nejdříve, optimálně hned poté co se dozvíte termín operace. Klidně i týdny dopředu a my vše naplánujeme tak, aby to proběhlo hladce a bez prodlení.

Požadavek pracoviště, že předoperační vyšetření nesmí být starší dvou týdnu rozhodně neznamená, že se k nám objednáte teprve dva týdny před operací!!! Objednejte se co nejdříve a my vyšetření provedeme tak aby bylo v době operace platné a obsahovalo vše náležité. Děkujeme